Menu

KVALITA ODRÁŽÍ PRODUKTIVITU - SAME traktory

SAME zemědělská a komunální technika - spolupracuje se světovými výrobci a zajišťuje tak svým zákazníkům vynikající, kvalitní a bezpečné produkty.

My pro Vás zajišťujeme kompletní nabídku náhradních dílů a dále rychlý a spolehlivý servis. Kvalitní diagnostická zařízení snižující náklady na opravu, prostornou a plně vybavenou servisní halu i sklad náhradních dílů, který byl ještě rozšířen o sklad specializovaných náhradních dílů. Pravidelně proškolujeme servisní techniky přímo u výrobců což ještě zkvalitňuje naše servisní služby i efektivitu oprav.

Servisní infolinka: +420 727 825 094

TECHNICKÁ PODPORA

Kromě špičkového servisu Vám nabízíme služby specializované technické podpory, která je nedílnou součástí servisních služeb snad každého importéra. Náš tým tak pomáhá řešit nestandardní problémy i závady, a to nejen v sídle společnosti, ale v případě potřeby i po celé České republice.

VYŘIZOVÁNÍ REKLAMACÍ

Pro uplatnění reklamace u výrobce se prosím obraťte na nás nebo na našeho nejbližšího autorizovaného obchodního partnera. Žádost o její posouzení bude neprodleně odeslána a vyřízena v zákonné lhůtě.

Kontakty:
Y-CZ s.r.o.
Autorizovaní obchodní partneři

ZÁKAZNICKÉ SLUŽBY

Cílem společnosti Y-CZ s.r.o. je, aby byl zákazník spokojený nejen se strojem jako takovým, ale i s naší následnou péčí o něj. Součástí našeho kvalitního servisu je technická podpora, která řeší náročné technické problémy. Jedná se o odborníka, který zná stroje SAME do posledního detailu a zároveň je ve spojení s vývojovým týmem SAME. A právě díky tomu je schopen vyřešit i nestandardní problémy. S našimi mechaniky je v neustálém kontaktu a je jim kdykoliv k dispozici při řešení nejrůznějších technických záležitostí.

Kromě servisních služeb Vám tým Y-CZ poskytuje i další služby jako je poradenství s výběrem optimální techniky a agregací strojů. Vycházíme ze skutečných potřeb našich zákazníků, a tudíž jim stroj ušijeme přímo na míru. Kromě toho pomáháme s vyřizováním homologací strojů pro Českou republiku. V případě eventuálních reklamací komunikujeme přímo s výrobcem a řešíme pojistné události. V rámci naší péče o zákazníky poskytujeme i plánované opravy a předsezónní údržby.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru!

Váš tým Y-CZ

Nahoru