Menu

Zemědělská a komunální technika SAME - SYMBOL KVALITY A FUNKČNOSTI

Počátky traktorů a malotraktorů SAME se datují až do roku 1940. S koncem války začala nová doba, Itálie se rychle měnila a s tímto vývojem šel kupředu i SAME. Díky tvrdé práci a neustálému technologickému vývoji se dostala značka SAME na pozici uznávaného výrobce a dokázala si tak získat důvěru několika generací farmářů po celém světě.

SAME sloučil do jednoho stroje neslučitelné – inovaci a styl. Takové jsou traktory SAME. Revoluční design je dokonale sladěn s technickými prvky. SAME podtrhává svoji osobnost, která odráží funkčnost a eleganci zároveň.

Traktory SAME nabízí širokou škálu strojů pro různé typy užití. Od traktorů do sadů a vinic SAME, přes komunální sektor až po výkonné řady určené pro zemědělství a dopravu.

Od 1.3.2017 se společnost Y-CZ s.r.o. stala oficiálním a výhradním importérem traktorů SAME v České republice.
Společnost Y-CZ byla založena roku 2011 v Jihočeském Neplachově a není pouze výhradním importérem, ale zabývá se i následným záručním i pozáručním servisem a prodejem náhradních dílů. Dále disponuje vlastním oddělením technické podpory, které je v neustálém kontaktu s výrobci. Kromě servisního poradenství zajišťuje i řádný vzdělávací program.

Nahoru